Strona 1 z 1

Niedrogi dentysta w Radomiu

: 13 maja 2016, 11:50
autor: annasowa90
Dzień dobry, szukam dobrego stomatologa w mieście Radom. W Internecie jest dużo gabinetów stomatologicznych. Natomiast jak już poczytamy opinię na forach to już tak pięknie to nie wygląda. Mam do zrobienia dwa implanty. Wydatek duży i chciałabym, aby było to zrobione odpowiednio i w miarę niedrogo.

podobne tematy:

Sprawdzony dentysta w miejscowości Radom

: 13 maja 2016, 12:23
autor: mariusznowak
Witaj, sememu miałem identyczny problem z wykonaniem implanta. Ile się naszukałem w internecie gabinetów i komentarzy o nich. W końcu wybór padł na tą stomatolog w Radomiu http://danuta-majewska.pl . Implant zrobiony wg mnie prawidłowo. Mam go już 2 lata i nie mam do niego żadnych zarzutów. Pokarm mi nie wchodzi pomiędzy zęby i implanta, więc jest należycie dopasowany. Miałem u niej 3 wizyty i było po wszystkim. Cenowo jest porównywalna do pozostałych dentystów w Radomiu. Więc możesz spokojnie do niej iść.

podobne tematy:

Niedrogi dentysta w mieście Radom

: 16 maja 2016, 9:37
autor: podrygalapawel
Cześć. Nie znam tej placówki stomatologicznej. Ja robiłem zęby w centrum. Było to w gabinecie Rodent, gdzie jesteś s tanie dość tanio wyleczyć zęby. Mają również podpisaną umowę z NFZ, więc cześć rzeczy jesteś w stanie zrobić za darmo. Ja jestem zadowolony z tego gabinetu.

podobne tematy: