Czy warto reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Rozmowy na każdy temat.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:01

Czy warto reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: henryk1965 » 08 lip 2016, 11:48

Cześć. Zastanawiam się nad wejściem ze swoimi meblami na niemiecki rynek. Posiadam już niemieckojęzyczną stronę internetową i czas zastanowić się nad reklamą w tamtejszej wyszukiwarce. Mam kilka pytań , które wiążą się z tym zagadnieniem. Pierwsze to czy ciężko będzie rozreklamować stronę WWW na słowa kluczowe tego typu: Konferenzmöbel oraz im pokrewne? Jaki czas jest niezbędny na uzyskanie pierwszej dziesiątki wyników? Oraz najważniejsza kwestia, jaki jest orientacyjny budżet, który umożliwi tego rodzaju formę promocji? Nie chcę wydać więcej niż muszę, lecz z drugiej strony nie poszukuje oferty agencji SEO która nie będzie potrafiła wypozycjonować mojej strony. Będę wdzięczny za radę od osób, które siedzą w tym temacie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Czy warto reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 08 lip 2016, 11:58

Dzień dobry. Dobrze, że samodzielnie nie chcesz pozycjonować strony WWW. Takich osób, wbrew pozorom jest bardzo dużo i uważają, iż po przeczytaniu poradnika o pozycjonowaniu zdobędą topy w wyszukiwarce. Jeżeli chodzi o czas, który będzie potrzebny aby wypozycjonować stronę na tego typu słowa kluczowe: Konferenzmöbel to będziesz musiał około 5 miesięcy poczekać. Wszystko będzie zależało od umiejętności agencji SEO, która podejmie się promocji strony. W tej branży pośpiech tylko zaszkodzi. Jeśli chodzi o skalę trudności to są to niełatwe słowa kluczowe. Lecz można je wypozycjonować. Pytanie o koszty jest najtrudniejsze. Musisz się przygotować na wydatek w granicach paru tysięcy zł na miesiąc. Mam nadzieję, że pomogłem.

podobne tematy:


Wróć do „Gadamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości