Pozycjonowanie w danym mieście na frazy typu: ziemia ogrodowa Koło

Rozmowy na każdy temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Pozycjonowanie w danym mieście na frazy typu: ziemia ogrodowa Koło

Postautor: mariusznowak » 16 wrz 2016, 11:44

Dzień dobry. Mam pytanie do osób, które zajmują się promowaniem stron WWW w wyszukiwarkach internetowych. Zleciłem budowę strony, którą chcę pozycjonować własnymi siłami. Interesują mnie słowa kluczowe typu żwirownia Koło, które są w mojej ocenie dość niszowe. Z pozycjonowaniem nie miałem uprzednio styczności. Natomiast sporo już o tym przeczytałem i sprawa nie wydaje się skomplikowana dla fraz niszowych. Moje pierwsze pytanie: jak długo zajmie doprowadzenie strony do pierwszej dziesiątki wyników na frazę: żwirownia Koło . Kolejna kwestia, która mnie interesuje to sposób pozyskiwania odnośników do strony. Czy opłaca się kupować kody do katalogów, a może skupić się na forach. Oraz ostanie pytanie, które związane jest z ilością linków, jaką powinienem pozyskać.

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:32

Pozycjonowanie w danym mieście na frazy typu: ziemia ogrodowa Koło

Postautor: podrygalapawel » 16 wrz 2016, 12:07

Witaj kolego. Faktycznie słowa kluczowe typu: ziemia ogrodowa Koło są rzeczywiście łatwymi frazami. Natomiast jest to teoria. W życiu codziennym wygląda to już nie tak prosto. W pozycjonowaniu liczą się linki do domeny. Kiedyś należało dodać stronę do niewielkiej liczby katalogów i domena ze stroną internetową pojawiała się na początku rezultatów wyszukiwarki. Teraz potrzeba o wiele większej liczby odnośników, które muszą być dobrej jakości. Więc zapomnij o dodawaniu do katalogów strony internetowej. Nie odniesie to zakładanych wyników. Natomiast umieszczanie swoich linków na forach jest już o wiele lepszym rozwiązaniem. Trzeba tylko pamiętać o odpowiednim rozłożeniu pozycjonowanych fraz. Czas potrzebny na osiągnie interesujących wyników jest zależny od twoich umiejętności. Jednemu zajmie to miesiąc, a drugi nie wypozycjonuje strony do 1-szej dziesiątki wyników przez pół roku.

podobne tematy:


Wróć do „Gadamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości