Jak inne firmy to robią?

Rozmowy na każdy temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Jak inne firmy to robią?

Postautor: mariusznowak » 05 lip 2016, 13:17

Dzień dobry, jestem właścicielem firmy która zajmuje się montażem anten do odbioru sygnału satelitarnego w Warszawie i jej okolicach. Kilka miesięcy temu zmieniłem stronę na bardziej przyjazną wyszukiwarką. Natomiast zastanawia mnie kwestia w jaki sposób inne firmy na frazę instalacje antenowe Warszawa są na szczycie wyników wyszukiwarki? Czytałem o pozycjonowaniu strony internetowej, lecz sporo ludzi pisze iż najistotniejsza jest treść na stronie. Natomiast tworzenie nienaturalnych linków może wpłynąć negatywnie na moją stronę WWW. Tak, więc dodałem swoją stronę wyłącznie do paru najmocniejszych katalogów oraz stworzyłem profil na FB. Niestety nie można odszukać mojej strony w wyszukiwarce. Co robię źle?

podobne tematy:

annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Jak konkurencja to robi?

Postautor: annasowa90 » 05 lip 2016, 13:35

Dzień dobry. Po pierwsze Internet nie jest odpowiednim źródłem wiedzy na temat pozycjonowania strony. Znajduje się w nim dużo nieprawdziwych informacji, niż tych które będą dla ciebie pomocne. Większość ludzi zdobywa wiedzę podczas testów. Nikt nie podzieli się metodami, które są skuteczne i dają duże zyski dla agencji SEO. Tak, więc będzie Ci trudno samodzielnie to zrobić. Z pewnością tylko treścią nie wypromujesz strony. Parę odnośników - nawet tych najlepszych na nie wiele się zda jeśli inne firmy posiadają ich setki. Dlatego musisz zacząć ich budować o wiele więcej. Jest sporo stron gdzie jesteś w stanie dodać odnośnika do swojej strony za darmo. Zacznij od serwisów branżowych na początek.

podobne tematy:


Wróć do „Gadamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości