Czy zakładanie wideodomofonów ma jeszcze sens?

Rozmowy na każdy temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Czy zakładanie wideodomofonów ma jeszcze sens?

Postautor: mariusznowak » 06 cze 2016, 14:21

Witam. Ostatnio wprowadziłem się do domku jednorodzinnego. Jak można się domyślić wiele spraw jest jeszcze do zrobienia. Pozostały siłowniki do bram oraz podobne historie. Zastanawiam się również nad montażem wideodomofonu do furtki. Nie mam pojęcia tylko czy ma to jeszcze sens w obecnych czasach oraz czy sprawdzi się to na działce z budynkiem mieszkalnym. Proszę o radę w tej kwestii fachowców jeśli są na tej stronie.

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Czy montaż wideodomofonów ma jeszcze sens?

Postautor: krzysiekfila » 06 cze 2016, 14:49

Dzień dobry. Nie wiem skąd wzięła się myśl, że wideodomofon się nie sprawdzi w domku jednorodzinnym. Jest wręcz to idealne rozwiązanie, które umożliwia bez wyjścia z domu na zweryfikowanie, kto do nas przyszedł. Garść najważniejszych informacji wyszukasz na tej stronie: http://trans-sat.pl/wideodomofony-warszawa - na dzień dzisiejszy jest wiele rozwiązań, które umożliwiają dopasowanie systemu do twych wymagań. Obecnie dostępne są systemy bezprzewodowe, które dają możliwość montażu wideodomofonu w sytuacji, kiedy poprzedni wykonawcy zapomnieli poprowadzić przewodów pod domofon. Występują też modele, które pracują doskonale po zmroku. Można wideodomofon połączyć z systemem alarmowym oraz pozostałą automatyką w budynku. Wszystko zależy jaki masz na to budżet.

podobne tematy:


Wróć do „Gadamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości