Potrzebny sprawdzony kominiarz od zaraz

Rozmowy na każdy temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Potrzebny sprawdzony kominiarz od zaraz

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 9:29

Cześć, potrzebuję namiary na dobrego i niedrogiego kominiarza z Olsztyna. Podzwoniłem do kilku, natomiast ceny mają z kosmosu. Od 150 do 300 złotych za przeczyszczenie komina. Jak zapytałem się skąd taka rozbieżność cenowa to usłyszałem, że wszystko zależy od przewodu kominowego. Przecież komin jest zawsze podobny do siebie. Na czym mogą polegać różnice?

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:32

Potrzebny dobry kominiarz od zaraz

Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 9:57

Dzień dobry, nie mam pojęcia gdzie się dodzwoniłeś lecz jest to już rozbój w biały dzień. 250 złotych za wyczyszczenie przewodu kominowego to śmiech. Ile kominiarzowi to zajmie? W moim domu jak udrażnia dwa kominy i wypisuje protokół to zajmuje mu to mniej niż godzinę. Życzy sobie za to 150 zł. Jak nie jesteś w stanie znaleźć normalnego kominiarza to zerknij na ten portal: https://biozamrazarki.pl/?p=76 - na pewno znajdziesz uczciwego fachowca. Ja zazwyczaj w taki sposób szukam wykonawców do różnych robót przy domu. Jeszcze się nie zwiodłem na fachowcach z tego portalu WWW. Oczywiście zawsze przed wyborem przeczytam opinię o danym wykonawcy.

podobne tematy:


Wróć do „Gadamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości