Strona 1 z 1

Ekipa, która wykonana zabudowy meblowe na wymiar

: 18 maja 2016, 10:40
autor: annasowa90
Witajcie wszyscy. Poszukuje ekipy remontowej, która jest w stanie zrobić meble dobrej jakości na wymiar. Nie szukam ludzi, którzy umieją złożyć tylko prostą szafę. Chcę otrzymać jakość wykonania jak na tej witrynie: http://jfmfurniture.de/mobel-auf-mass . Na pierwszy rzut oka widać, że firma zna się na rzeczy i oferuje dobrej jakości produkty. Ktoś posiada może namiary na podobnych fachowców?

podobne tematy:

Firma, która wykonana meble na wymiar

: 18 maja 2016, 11:08
autor: henryk1965
A w Internecie nic nie ma? Nie wierzę, że u nas w kraju nie ma takich ekip stolarskich. Wystarczy odpowiednio poszperać w Internecie. Możesz użyć szukanie obrazkami. Wtedy będziesz widział od razu fotografie. Łatwiej trafić na coś konkretnego.

podobne tematy:

Ekipa, która zrobi zabudowy meblowe na wymiar

: 19 maja 2016, 11:09
autor: adriansola
Wystarczy, że należycie poszperasz w wyszukiwarce internetowej. Takiego rodzaju firm jest na pęczki. Występują także specjalistyczne strony, które posiadają listy takich fachowców. Potrzeba odrobinę zachodu i znajdziesz interesującą Cię firmę. Tu jest link do takiej strony: http://polecamspeca.pl/stolarz gdzie jest wiele przedsiębiorstw, które świadczą usługi stolarskie. Wiele z nich zapewne realizuje meble na wymiar.

podobne tematy: