Szkolenia - czy należałoby brać w nich udział?

Rozmowy na każdy temat.
annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Szkolenia - czy należałoby brać w nich udział?

Postautor: annasowa90 » 28 paź 2016, 8:55

Hej. Ostatnimi czasy niejednokrotnie słyszałam o możliwości odbycia szkoleń w moim fachu, niemniej jednak też oraz poza nim. Kwota takich szkoleń nie jest obszerna, ale ciągle zastanawiam się czy jest w ogóle sens brania w nich udziału? Jak wiadomo obowiązki domowe pochłaniają niemało czasu, a ja mam pracę i nie narzekam na nic. Jednakże wielu moich znajomych dokształca się mimo takiej samej sytuacji. Może, w takim razie powinnam się zdecydować? Proszę o opinię osób, które brały uczestnictwo w przeróżnych szkoleniach.

podobne tematy:

mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Szkolenia - czy należałoby brać w nich udział?

Postautor: mariusznowak » 28 paź 2016, 9:07

Hej. Kwestia wygląda tak, że wszystko zależy od tego czego dotyczy rzeczowe szkolenie. Jeżeli to nic istotnego i przydatnego bodajże właściwie szkoda Twojego czasu. Mimo to większość kursów jest bardzo istotna oraz korzystna. Z doświadczenia wiem, że takie innowacyjne zdolności poszerzają horyzonty i pomagają odkryć lepszą pracę czy też otwierają nas na inne możliwości. Przemyśl to albowiem jeśli koszt szkolenia nie jest wielki to może warto spróbować oraz posiadać nowe doświadczenia i umiejętności? Osobiście kilka razy uczestniczyłem w takich projektach, na przykład wybierając stąd - szkolenia http://humanexcellence.pl/szkolenia-biznesowe-radom oraz szczerze polecam.

podobne tematy:


Wróć do „Gadamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości