Niespotykane zawirowania strony WWW w wyszukiwarce

Rozmowy na każdy temat.
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Niespotykane zawirowania strony WWW w wyszukiwarce

Postautor: krzysiekfila » 20 lip 2016, 12:03

Witam, posiadam drobny problem z promowaną przez mnie stroną WWW. Od jakiegoś czasu widzę jej dziwne zachowanie. Jest ona promowana na dużą liczbę fraz w wyszukiwarce. Natomiast ostatnim czasem jedna z fraz Arbeitsmöbel bardzo często rotuje swoją pozycje w wyszukiwarce. Jednego dnia jest na samej górze wyników, a następnego dnia o 20 pozycji niżej. Do strony bez przerwy buduje linki z dobrych miejsc. Sposób linkowania nie zmienił się od początku. Tak, więc nie mam pojęcia co mogę z tym zrobić. Dla innych fraz nie mam tego rodzaju problemu. Również nie zmieniałem nic na stronie. Czy ktoś z was może coś mi doradzić?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Niecodzienne zachowanie strony internetowej w wyszukiwarce

Postautor: adriansola » 20 lip 2016, 12:07

Witaj. Dobrze, że podałeś adres domeny i frazę, z którą masz problem. Będzie łatwiej coś powiedzieć w tej sprawie. Po pierwsze zdobywasz linki do strony, ale nie wiem czy zauważyłeś jak wiele ich tracisz. To może być przyczyną spadków. Stare odnośniki posiadają o wiele większą moc niż nowo pozyskane. Pozycje domeny mogą też skakać z innego powodu. Algorytm raz zlicza nieistniejące odnośniki, a raz nie. Jeśli pragniesz uspokoić pozycję to skoncentruj się na tworzeniu bardziej trwałych odnośników. Wraz z jego wiekiem zwiększa się jego moc. Dlatego tego rodzaju linki przekazują najwięcej mocy promowanej stronie. Inne aspekt sprawy to działania konkurencji. Mogą oni również budować sporą liczbę linków, co powoduje nieustanne zmiany w wynikach wyszukiwania.

podobne tematy:


Wróć do „Gadamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość